LAHANA HAPI ZAYIFLATIRMI LAHANA HAPININ YARARLARI ZARARLARI


Lahana Kapsulu

Elma krom ile ilgili yazimizdan sonra yine bir baska cok populer olan zayiflama urunu olanLahana Kapsülü ile ilgilide bilgileri sizlerle paylasmak istedik.

Lahana Kapsülü Hollanda'dan ithal edilmekte olan lahana corbasinin tablete girmis hali, urunu kullanan bir cok kisi zahmetsizce kilo verdigini belirtiyor. Tabiki urunu kullaniyorum diye unlu ve tatli yiyecekleri hic kesmeden degil :) eger kilo vermeye karar verdiyseniz bir zayiflama urununden mucizeler beklemek hata olacaktir. Urunu bir zayiflama takviyesi olarak dusunup sizde hem yediklerinize dikkat etmeli hemde elinizden geldigince egzersiz- spor yapmalisiniz. Iste tum bu unsular birlestiginde saglikli kilo verdiginizi sizlerde goreceksiniz diye dusunuyoruz.

Simdi sizlerle Lahana Kapsülü ile ilgili bilgileri paylasmadan once Lahana Kapsülü'nun Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın 07/07/2008 tarih ve 0834004342 sayılı izni ile ithal edilmiş oldugunuda belirtelim.

Lahana Çorbası Zayıflama Kapsülü - Hakkında
Bugüne kadar ancak zahmetli pişirme yöntemleri ve katı rejimler yoluyla elde edilen sonuca, bu süper kapsüller sayesinde kolaylıkla ulaşacaksınız, Çünkü Lahana Kapsülü, normal lahana çorbasından 3 kat daha fazla zayıflatıcı etkisi olan madde içermektedir. Her bir kapsülde zayıflatıcı etkisi olan maddeler yüksek oranda konsantre edilmiş olarak bulunmaktadır. Bu maddeler vücutta anında aktif hale gelip doğal yolla etkisini gösterir; yağları çözer ve karın, bel, bacak ve kalçadaki fazla kiloların atılmasını sağlar. Vücuttaki yağ fazlası dışarı atılır. Bu yağ çözücü etkiden dolayı Lahana Kapsülü zamanın en doğal yağ yakıcısı sayılmaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde kilolarınızdan bir bir kurtulacaksınız; üstelik kalıcı olarak yo-yo etkisi olmaksızın.

CabbagePow Lahana Kapsülü , normal lahana çorbasından 3 kat daha fazla zayıflatıcı etkisi olan madde içermektedir; çünkü her kapsülde 3 tabak lahana çorbası konsantresi bulunmaktadır. Her yemekten 20 dakika önce bol su ile alınan kapsül midede açılarak alınan besinlerde bulunan yağların vücuda emilimini engellemekte; vücudun enerji ihtiyacı da mevcut depo yağlardan kullanılarak yağ yakılması sağlanmaktadır.Bu yağ çözücü etkiden dolayı Lahana Kapsülü zamanın en doğal yağ yakıcısı sayılmaktadır.


CabbagePow Lahana Kapsülü - İçeriği

Ürün Tanımı: CabbagePow Lahana Kapsülü, lahana çorbası bileşimindeki maddelerin konsantresini içerir. Bu ürün, beslenme alışkanlığı kapsamında yenilen gıdaların besin değerini zenginleştiren vitaminlerle güçlendirilmiştir.

İçindekiler: Beyaz lahana tozu, kırmızı biber tozu,soğan tozu, kereviz tozu,domates tozu, havuç tozu, askorbik asit, E vitamini, Niasinamid, Kalsiyum-D-Pantotenat, B6 vitamini, B2 vitamini, Folik Asit, Biotin, B12 vitamini, Ayırıcı madde:Magnezyumstearat-E171. Kapsül maddesi:selulosa (bitkisel)

Ambalaj Miktarı (Inhalt): Adedi 45 gramlık 60 kapsül

CabbagePow Lahana Kapsülü - Etkisi

Aç kalmadan kolayca kilonuzu kontrol edersiniz.

İçeriğinde bulunan ekstra vitaminler vücudunuzdaki zararlı toksinleri temizler.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

Selülit ve kırışıklığa karşı faydalıdır.

Açlık hissini azaltarak, bunun yanında yemek ile aldığınız yağların vücut içerisinde emilimini engelleyerek vücuttan atılmasını sağlamaktadır.

Kalp ve damar hastalıklarına karşı etkilidir.

Kansere karşı koruyucu etkisi vardır.

Toksinlerin atılımı ile vücut hücrelerinin erken yaşlanmasının geciktirilmesinde yardımcı olabilir.
CabbagePow Lahana Kapsülü - Kullanımı

CabbagePow, yemeklerden önce 1-3 kapsül bir miktar su ile yutulur. Günlük azami 3 doz kapsüldür. Tavsiye edilen miktardan fazlasını kullanmayınız.

Kapsüllerden maksimum verim almak için neler yapılmalı?

Düzenli kullanmak şarttır.

Yemeklerden 20 dakika önce bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.

Gün içerisinde en az 1 saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmak sağlığınız açısından çok önemlidir. Maksimum etki için tavsiye ederiz.

Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırır.

Ayrıca sağlıklı bir kilo kontrolü için aşağıdaki kurallara uymanız sizin kapsüllerden alacağınız verimi 1 kat daha arttırır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder