TIRNAK SÜSLEME ÖRNEKLERİ


Tırnak süsleme modası beğeni kazandı


İşte yeni moda! Bu yaz tırnaklar en az iki renkli ya da sarı, yeşil ve mavi gibi renklerdeki ojelerle çılgınca süslenmiş olacak!

Uzun-kısa elbiseler, fosforlu renkler ve çantalar bu yazın trendlerinin başında geliyor.Modayı yakından takip etmek istiyorsanız en az birer tane edinmeniz gerekiyor. Ama ondan da önemlisi artık tırnaklarınıza, en az iki tonlu veya parlak renkli ojeler sürmelisiniz. Çünkü artık tırnakları tek bir renge, hele de kırmızı, beyaz gibi klasik renklere boyama devri sona erdi.

Beyaz oje seviyorsanız yine sürün ama tırnaklarınızın uçlarına ya da dibine mavi ojeyle ton vermeyi de ihmal etmeyin. Ya da, ünlü dansçı Dita Von Teese gibi tırnaklarınızın ucunu veyadibini yarım ay şeklinde boş bırakarak ojenizi sürün. Bu modanın püf noktası; tırnaklarınızın kısa ya da en fazla orta uzunlukta olması.Tırnaklarda YARIM-AY
NASIL SÜRMELİ?
Farklı tonların bir arada bulunduğu bir oje yaratmanın en kolay yolu, iki ayrı renkteki ojeyi bir şişede karıştırmaktan geçiyor. İki ayrı rengi karıştırırken, aynı tonda olmalarına özen Bu ojenizin daha görünmesini sağlayacaktır. Ya da ojeleri ayrı ayrı sürmeyi deneyin. Bunu yaparken; açık rengi alta ilk kat olarak, koyu rengi ise ikinci kat olarak uygulayın.

TIRNAKLARI SÜSLEMEK :
Tırnaklarınızı Süsleyinİşte iki tırnak süsleme örneği

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder