ACI CEHRE NEDİR ZAYIFLATIRMI ACI CEHRENİN YARARLARI

Acı Cehre +PLUS kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren fazla kilolarınızı vermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Acı Cehre +PLUS Avrupada diyet ürünleri listesinde üst sıralarda yer almakta olup, tamamen doğal ve birçok bilim adamı tarafından konu alınmıştır.
Akşam Kullanın Sabah Hafifleyerek Uyandığınızı Hissedin !
Yanlış duymadınız Acı Cehre +PLUS kullanımdan hemen sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici, hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önlemeye yardımcıdır. Bu mucize kekikli acı cehre tableti ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olacaksınız.
Bölgesel incelme ve sıkılaşmada tam etki!
Göbek, bel ve basen bölgesindeki yağlanmalarınızdan kurtulurken diğer yandan da sıkılaşma sağlarken, selülitlerinizden kurtulmanıza Kekikli Acı cehre tableti yardımcı olacaktır.
  • Kekikli Acı Cehre Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü dengelemede, idrar söktürücü özelliği ile de prostat ve böbrek rahatsızlıklarının tedavisinde de yardımcı olan gıda takviyesidir.
  • Toksinlerin vücut dışına atılmasına yardımcı olarak metabolizmanın hızlanmasına,
  • Vücutta biriken yağların yakılmasına,
  • Selülit ve kırışıklık oluşumunun giderilmesine,
  • Bağırsak düzenleyici etkisine sahip olmasından dolayı mide rahatsızlıklarında karın bölgesindeki şişkinliğin,hazımsızlığın,midede oluşan gaz sıkıntısının giderilmesinde,
  • Obeziteli hastalarda tokluk hissini yaratarak fazla yemek yememelerine,
  • Diyabetik hastalarda kan şeker seviyesinin ayarlanmasında,
  • Kolesterol Bozukluğu olan hastalarda;LDL -(Kollesterolü azaltmaya) HDL -(Kolesterolü yükseltmeye)yardımcı olur.

Kullanımı:
Sabah ve akşam yemeklerden 20-30 dakika önce bol su ile 1'er tablet alınmalıdır.
Acı Cehre size sağlıklı ve zahmetsizce fazla kilolarınızdan kurtulma imkanı sunmaktadır.
Yemeğinizdeki yağı anında enerjiye dönüştürerek vücutta depolanmasını önler, vücudunuzu yormaz, hızlı ve sağlıklı kilo vermenizi sağlar.

Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.
6 ve üzeri fazla kilosu olanlar; sabah kahvaltısıdan 20 dakika önce 1 adet ve öğle ve akşam yemeğinden 20 dakika önce 1 adet olmak üzere günde 3 adet kullanmaları önerilmektedir.
Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız.Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder