SKANDAL MHP KASEDİ VİDEOSU YOUTUBE DA

MHP skandal kasedi youtube aracılığıyla internete düştü işte o kasetYENİ KASETİ BLİP.TV DE YAYINLADILAR

VİDEO LARIN İZLEME LİNKİ

Videoda MHP ve ülkücü camiayı şok eden cümleler ve görüntüler yer aldı. Dün gece 'Beyaz Tv'de sadece seslerin dinletildiği konuşmalarda MHP'nin Aile ve Kadından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Recai Yıldırım, sağ seçmene "Allah belasını versin. Sağ seçmen yuvarlak demek, gülle, hiç köşesi yok. Her tarafa yuvarlanır." demesi de dikkat çekiyor.

KADIN TAVLAMAK İÇİN HZ. OSMAN'A HAKARET

Videoda Yıldırım'ın Aleviler'e hakaret eden cümleleri de yer alıyor. Yanındaki bayandan başörtüsü takmasını isteyen, bunu da hobi olarak gören Yıldırım, kendisini 'sapık' olarak nitelendiriyor. Görüntülerde MHP'li iki genel başkan yardımcısının aynı odada kadınlarla uygunsuz vaziyette olduğu da görülüyor. Yıldırım'ın videoda Alevi bir bayanı tavlamak için Hz Osman'a hakaret ettiği de MHP'lilerce anlatılıyor.

Kaset MHP'de istifa getirdi

RUS HAYAT KADININA MHP'Yİ ANLATIYOR

Görüntülerde Niva isimli yabancı uyruklu bir kadına, MHP'yi anlatmaya çalışan ve başka bir kadının de tercüme yaptığı sohbette Yıldırım, "Parti 3 tane ay, hilal 3 tane bu benim partimin amblemi." diyor. Görüntülerde Recai Yıldırım'ın Kamelya isimli bayanla da siyaset içerikli konuşmaları dikkat çekiyor. Yıldırım videoda, pavyona gittiğini ve parlamentoya isteği zaman uğradığını da yabancı uyruklu kadınlara anlatıyor.

SAĞ SEÇMEN YUVARLAKTIR

Burada sağ seçmene hakaretler yağdıran Yıldırım sağ seçmenlerden "Allah belasını versin" hepsinin diye bahsederken, Kamelya isimli bayanın 'Sağ seçmen ne demek?' sorusuna ise Yıldırım ise şok bir cevap veriyor: "Sağ seçmen yuvarlak demek, gülle hiç köşesi yok. Her tarafa yuvarlanır."

BEN HAN DEĞİL AVRAT İSTİYORUM

Bayanın 'AK Parti'yi yıkmak için onlarla (CHP) anlaşamıyor musunuz?" sorusuna ise Recai Yıldırım'ın verdiği cevap ise çok ilginç. CHP ile anlaşabileceklerini söyleyen Yıldırım " 28'inden sonra bazı atraksiyonlar olacak." diyor. CHP ile koalisyon yapabileceklerini anlatan Yıldırım MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Mahmut Çomoğlu isimli birine destek çıkmasını istediğini açıklıyor. Çomoğlu'nun İspanyollar'dan iş aldığını ve 5 milyon dolar para kazandırdığını öne süren Yıldırım, Mahmut Çomoğlu'nun " Gardaş sana bir kıyakta yaparız" dediğini anlatıyor. Kendisinin de Mahmut Çomoğlu'na "Ben de dedim ki.. Allahsız ben han istemiyorum, hamam istemiyorum. Bir avrat istiyorum."diyor.

ADAMA ÇÖKER KAFASINA SIKARIM

Görüntülerde Kamelya isimli bayanın bir daire konusunda sıkıntı yaşadığını ve kendisinin de duruma müdahale olması için, kendisine teklifte bulunduğunu hatırlatan Yıldırım, "Bak şimdi benim gönderebileceğim adam gider alır, çöker, gider adamın kafasına sıkar." diyor. .

BAŞÖRTÜLÜYE HAKARET

Yanında bulunan bayana "Hele tesettüre girersen çok daha severim seni" diyen Yıldırım'a Betül isimli bayan "Ben tesettüre falan da giremem" diye cevap veriyor. Bunun üzerine Metin Çobanoğlu'nun "Siyah bir şey giyecek" dediği görülüyor. Recai Yıldırım'ın "Deme off aman aman bir hoşuma gider ki. Bildiğin gibi değil. Selvi bir de tesettüre girse var ya. Hobim var valla" diyerek tesettürlü bayanlara hakaret ediyor.

SAPIĞIM BEN...

Betül isimli bayanın "Sen istiyorsan gireyim aşkım. Sapık ya bu adam" diye cevap vermesi karşısına ise Recai Yıldırım, ülkücü camiayı şok edecek şu yanıtı veriyor . "Sapığım tabi." Tesettüre girmesini kendisini tahrik edeceğini söyleyen Recai Yıldırım "Ahlaksızım tamam. Ama hobim öyle ben ne yapayım valla hobim böyle" diyor. "Allah'ın her günü pavyona gitmiş adamım." diye konuşuyor.

ALEVİLER CEMEVİ'NDE BİLMEM NE YAPIYOR

Görüntülerde MHP'li vekilin Alevilere de hakaret ettiği görülüyor. Kendisinin cumaya gitmek yerine uyuduğunu söyleyen Yıldırım Alevilerle ilgili bir konu açılınca onların Müslüman olmadığını camiye bile gitmediklerini söylüyor. Kadın arkadaşının cemevine gidiyorlar uyarısının ardından ise "Cemevi'nde saz çalıyor, bilmem ne yapıyorlar" diyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder