MHP SON KASET VİDEO GÖRÜNTÜLERİ

Mhp de kaset skandalı hızını kesmeden devam ediyor daha geçtiğimiz günlerde internetten daha çok you tube yoluyla servis edilen bu görüntülere bir yenisi daha eklendi.

Daha önce iki genel başkan yardımcısı istifa etmek zorunda kalan MHP’de bu defa parti üst düzey yöneticileri ve İstanbul milletvekili adaylarının iki üniversite öğrencisiyle özel görüntüleri internete düştü

Seçimler öncesi MHP’yi karıştıran görüntüleri devamı geldi. Görevden ayrılan Recai Yıldırım ve Metin Çobanoğlu’nun seks görüntülerinin yenilerinde 16 yaşında bir kız çocuğunun da aralarında bulunduğu sayısız kadın var.
+18 GÖRÜNTÜLER

Görüntüler çeşitli internet sitelerinde alenen yayınlanıyor. Partiden kopan eski ülkücülerle, MHP Lideri Devlet Bahçeli arasında 12 Eylül Referandumunda doruk noktaya çıkan ve bir süredir devam eden savaşın son perdesi olarak internete konulduğu iddia edilen görüntülerde, Bahçeli’nin iki genel başkan yardımcısını partiden ihraç etmemesi nedeniyle görüntülerin devamının konduğu belirtiliyor. Görüntüler artı 18 sahneler içeriyor. Ayrıca fotoğraflar bulunuyor.
……………………………………………………………………………..
Daha önce http://farkliulkuculuk.wordpress.com adresinden yayın yapan ve mahkeme kararı ile kapatılan site şimdi de farklı bir adresten “PİSLİK 3″ Bülent DİDİNMEZ ve “PİSLİK 4″ İhsanBARUTÇU anonsu ile MHP Genel Başkan Yardımcılarının çok özel görüntülerini yayınlamaya başladı.

MHP’nin işgal altında olduğunu, Bahçeli’yi ise ‘Ülkücülüğü ve MHP’yi tasfiye’ etmekle itham eden bu yüzden yayınlara devam ettiklerini söyleyen site yazısına şu şekilde devam ediyor:

“Bozkurt maskeli çakalların partimizi işgali bitmedikçe kanımızın son damlasına kadar mücadeye devam edeceğiz… MHP işgal altındadır!

Partiyi bizlere emanet eden Rahmetli BAŞBUĞ’umuz, muvaffakiyet için Türk – İslam Ülküsünü de rehber tutmamızı bizlere vasiyet etmiştir. Ancak Parti yönetiminin bugün Bahçeli tarafından maalesef ulusalcı – ahlaksız – maneviyatsız bir anlayışa, bir çizgiye kaydırıldığı muhakkaktır. Her geçen gün gerçek Ülkücüler tasfiye edilmektedir ve Ülkücü maskeli çakallar Genel Merkezimizi işgal etmektedir. Bahçeli’nin pisliği ortaya dökülen bu çakallara sahip çıkması bunun en açık delilidir.

İşgalcilerin gerçek yüzlerini ortaya koymak mecburiyetindeyiz… Başka yolu kalmadı…

Eğer işgalcilerin gerçek yüzünü ortaya koymazsak ve bu çakalları partimizden kovamazsak, asla iktidar olamayacağız. Bu çakalların koltuk sevdası yüzünden, kıyamete dek devam edecek Kutlu Davamızın can çekişmesine tanık olacağız. Bu ahlaksız ihanet güruhunun amacı ve vazifesi Ülkücülüğü iktidar yapmak değil, “Ülkücülüğü bitirmek, tasfiye etmektir”.

Bu yönetimle bir yere varılamayacağı, halis niyetli Ülküdaşlarımız tarafından defaatle Bahçeli’ye anlatılmıştır. Önceleri konduramasak da nihayetinde fark edilmiş, görülmüş ve durum anlaşılmıştır ki; Bahçeli de iyi niyetli değildir ve MHP’yi bitirme operasyonun baş mimarıdır, bu dümenin içindedir ve bu güruhun aynı genlerini taşıyan parçasıdır.

Gerçekleri gördükten sonra ümidimizi tamamen kestiğimiz Bahçeli, son aday listesi belirlenmesinde çakal güruhu ve tasfiye ekibiyle güveç partilerinde kahkahalar eşliğinde Ülkücü davaya gönül verenleri liste dışı bırakmış, tasfiye etmiş; AKP’den kovulanları, ahlaksızları, hırsızları, solcuları, ulusalcıları baştacı – listebaşı yapmıştır.

Ülkücüler ve teşkilatımız artık uyanmalıdır. Bu çakalların, aşağılıkların şahsi ihtiraslarına, koltuk sevdalarına alet olunmamalıdır.


VİDEO LARIN İZLEME LİNKİ


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder