TİESTO PARKORMAN İSTANBUL 19 HAZİRANBilet Fiyatı: Deluxe Lounge: 215,00 TL - Girls Lounge: 165,00 TL - Normal: 56,00 TL - Sahne Önü: 112,00 TL

Rio De Janerio Ipanema Beach'te toplanan 250.000 katılımcı, her yaz Pazartesi geceleri Ibiza Privilige'de bir araya gelen binlerce kişi veya Londra Victoria Park'taki 25.000 hayran, hepsi aynı sebep için bir araya geliyor: Dünyanın en büyük Dj/prodüktörü Tiesto’yu görmeye geliyor!

2004 Atina Olimpiyat oyunları açılışındaki unutulmaz performansı, Grammy adaylığı, sayısız MTV ödülü ve hatta Madame Tussauds müzesindeki balmumu heykeliyle evrensel bir fenomen haline gelen Tiesto, 19 Haziran gecesi İstanbul'da Türkiye'deki hayranlarıyla buluşacak.

Mixmag'da "Tüm Zamanların En Büyük Dj'i" olarak aday gösterilen; Nelly Furtado, Busta Rhymes, Goldfrapp gibi dünyaca ünlü sanatçılarla remixler gerçekleştiren Tiesto, stüdyoda olmadığı zamanlarda dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla sold-out showlarda buluşuyor. Henüz tamamladığı Kaleidoscope Dünya turunda, 15 ay içerisinde 6 kıtada 175 sold-out show gerçekleştirerek bir milyonu aşkın hayranıyla buluştu.

19 Haziran gecesi baş döndürücü görsel ve ışık gösterileri eşliğinde gerçekleştireceği muhteşem performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak olan Tiesto'ya sahneyi, ülkemizin son yıllarda yetiştirdiği en başarılı Dj/prodüktörlerinden Dj Emrah İş bırakacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder