UZAKTAN YÜKLENEBİLEN CEP TELEFONU DİNLEME PROGRAMI


Özellikle son zamanlarda internette sıkça rast gelmeye başladığım uzaktan yüklenebilen cep telefonu dinleme programlarından bahsetmek istiyorum, gerek ebeveynlerin çocuklarını ve gereksede işverenlerin çalışamlarının telefonda geçirdikleri sürelerde neler yaptıklarını bilmek için ilgi gösterdikleri telefon dinleme programlarından bahsediyorum.

Bu programlar casus telefon dinleme programları ( cell phone tracker )olarak tabir edilirler ve yüklendikleri cep telefonundan yapılan görüşmeler dahil olmak üzere smsler çekilen video ve fotoğraflar hatta gps bilgilerini dahi uzaktan rahatlıkla görüntülüye bilmenize olanak sağlarlar.
Bu programlardan bahsetmemin sebebi ise yazımızın başlığındanda anlıyabileceğiniz üzere ''uzaktan yüklenebilir olanları''

Tırnak içerisinde yazdım çünkü aslında uzaktan yüklenebilir bir cep telefonu dinleme programı şu anda dünyada yok, bu ifadeyi kullanarak sizlere satış yapmak isteyen kişiler %100 sizi kandırmaya çalışıyor ve sizlere hiç bir işe yaramayan yani çalışmayan programlar satmaya çalışıyorlardır. Bunlara aldanmamanız açısından bu yazıyı okumanız önemli.

Peki uzaktan yüklenemeyen bu cep telefonu dinleme programları aslında nasıl yüklenebilirler; evet bu programları cep telefonuna yüklemek için mutlaka ve mutlaka o cep telefonunu en azından 5 dakikalığına elinize almanız ve telefonun internet tarayıcısına yüklemek istediğiniz programın yükleme web adresini yazıp o sayfaya gidip yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu yükleme işlemi genelde 2 ila 5 dakikada sonuçlanır ve böylece program çalışmaya başlar.


Burada şunuda belirtmekte fayda görüyorum; Türkiye'de birçok yazılım firmasının satışını gerçekleştirdiği çok çeşitli cep telefonu casus program ları mevcut bir çoğuda gerçekten çalışan programlar ama fiyatları abartılacak derecede şişirilmiş programlar bunlar. Yani aslında internet üzerinden çok çok az ingilizce bilmeniz durumunda kolaylıkla 50$ civarına alabileceğiniz çok kaliteli bir programın belkide daha az özellikli ve daha düşük kalitede olanını Türkiye'deki bu ''yazılım firmaları'' sizlere 700 tl ila 3000 tl arasında satmaya çalışıyorlar ve satıyorlarda. 

Benim sizlere tavsiyem eğer casus telefon dinleme programı satın almak istiyorsanız dünya üzerinde kendini kanıtlamış en büyük firmaların internet sitelerinede bir bakmanız ve fiyat karşılaştırması yapmanız olacaktır. Okadar yüksek paralar ödeyip düşük kalitede bir program almaktansa az ödeyip kaliteli bir program almak daha mantıklı olsa gerek.

Şu anda dünyada üzerinde internet üzerinden satışı olan en çok tercih edilen telefon dinleme programlarının listesini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Hem fiyatlarını hemde özelliklerini bulabileceğiniz güncel bir listedir.

Listesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder