MOMSERVİCE APK SATIN ALMA İŞLEMİ

Bu yazımızda sizleri momservice apk nedir ve nasıl kullanılır ve nasıl satın alabilirsiniz konulu kısa bir bilgilendirmede bulunacağız. Momservice apk özellikle android telefonlarda kullanılan ve cihazı uzaktan takip edebilmenize ve bir çok yönüylede uzaktan kontrol edebilmenize yarayan bir telefon uygulamasının apk ismidir.

Momservice apk ücretsiz olarak 1 gün gibi bir süre kullanılabilir ve daha sonrasında kullanıma devam etmek istediğinizde kullanım lisansı satın almanız gerekmektedir. Kullanım lisansı satın alabilmeniz için öncelikle yazılımın Türkiye de satışını yapan siteden faydalanabilirsiniz.
www.xmobilepro.info sitesinden yazılım kullanım lisansı satın alabilir veya ücretsiz olarak deneme imkanı bulabilirsiniz.

Xmobile Pro android telefonlar için kullanımı olan bir ebeven uzaktan kontrol sistemidir ve ailelerin reşit olmayan çocuklarını daha yakından takip ve kontrol edebilmeleri için kısacası ebeveyn kontrolü sağlayıp çocuklarının güvenliklerine yeni bir boyut katmayı düşünen aileler için tasarlanmış bir programdır. Gerek yazılımın asal kullanım koşullarını incelemek gereksede kullanım ve özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Xmobile Pro sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder