XMOBİLE PRO KURULUM VİDEO ANLATIM

Xmobile Pro kurulumu çok kolay ve hızlı olan ve özellikleri itibari ile diğer telefon dinleme programlarına kıyasla çok daha ileri düzeyde bulunan gelişmiş bir Android telefon takip programı dır. Xmobile Pro nun android bir telefona kurulumunu sizlere hemen aşağıdaki videomuzda detaylı bir şekilde göstereceğiz. Bu Xmobile Pro kurulum videosunu izlediğinizde sizlerde bu işlemin ne kadar kolay ve kısa bir süre içerisinde yapıldığını göreceksiniz.

Xmobile Pro yüklemsini aşağıda gösterildiği şekilde yaptıktan sonra 24 Saat Ücretsiz Deneme yapma hakkına sahip olacaksınız ve bu deneme süreniz içerisinde yazılımı full özellikli olarak kullanabilecek ve tüm fonksiyonlarını bizzate kendiniz test edebileceksiniz. Deneme süreniz bittiğinde ise eğer yazılımı beğendiyeseniz ve kullanım sürenizi uzatmak istiyorsanız www.xmobilepro.net sitesinden kullanım lisansı satın almanız yeterli olacaktır. Evet şimdi geçelim Xmobile Pro Kurulum Videosuna.

Önemli Not:  Kurulum yapacağınız telefonda aşağıdaki 2 ayarı, kurulumdan önce 1.sini kurulumdan hemen sonrada 2. sini mutlaka yapmanız gerekiyor.

Kurulum Öncesi Yapılacak Ayar:  Ayarlar - Google - Güvenlik kısmından Uygulamaları Doğrula seceneğinin altındaki 2 seçeneği kapalı duruma getiriniz.

Kurulum Sonrası Yapılacak Ayar:  Ayarlar - Erişilebilirlik kısmından Wifi Service yazan yeri açık dumuma getiriniz. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder